RĘCZNIKI WELUROWE

RĘCZNIKI WELUROWE

RĘCZNIKI WELUROWE

Ręczniki wykorzystujemy każdego dnia w naszych łazienkach. Pełnią funkcje nie tylko dekoracyjne ale ich podstawową zasadą jest aby dobrze wchłaniały wodę. Nasze ręczniki charakteryzują się bardzo dobrą chłonnością oraz trwałością.

Wszystkie nasze ręczniki bawełniane wykonane są w technologii ultrasoft dzięki czemu są wyjątkowo miękkie i puszyste oraz charakteryzują się doskonałą chłonnością. Bogata gama kolorystyczna oraz duża ilość wzorów sprawi że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ręczniki welurowe strzyżone to grupa produktów spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających. Przyjemne w dotyku a jednocześnie nie nachalne welurowe zdobienia ręczników podbiły gusta osób ceniących prostotę, elegancję i maksimum komfortu w jednym. Gramatura 500 g/m2 sprawia że Ręczniki welurowe strzyżone są miękkie , puszyste i delikatne w dotyku.

Wszystkie ręczniki wykonane są z czesanej bawełny, która jest bardzo popularna dzięki niesamowicie miękkiemu, silnemu i długiemu włóknu. Jest ona znana na całym świecie jako materiał do najlepszych ręczników.

Zostaw odpowiedź