Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,067 kg - 0,63 kg

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 100,00 zł

ŁAZIENKA

Ręczniki wykorzystujemy każdego dnia w naszych łazienkach. Pełnią funkcje nie tylko dekoracyjne ale ich podstawową zasadą jest aby dobrze wchłaniały wodę. Nasze ręczniki charakteryzują się bardzo dobrą chłonnością  oraz trwałością. Wszystkie nasze ręczniki bawełniane wykonane są w technologii ultrasoft dzięki czemu są wyjątkowo miękkie i puszyste oraz charakteryzują się doskonałą chłonnością. Bogata gama kolorystyczna oraz duża ilość wzorów sprawi że każdy znajdzie coś dla siebie.

GRAMATURA

Dodatkowo dzięki różnym grubościom (gramaturom) naszych ręczników trafiamy w każde gusta naszych Klientów – cieńszy ręcznik bawełniany szybciej schnie, grubszy doskonale sprawdza się podczas częstego wycierania. Najbardziej popularna gramatura ręczników to 450 g/m2do 500 g/m2. Są chłonne, przyjemne w dotyku i szybko schną.

 

TKANINA

Bardzo modne stały się również ręczniki bambusowe. Cechują się one znakomitą chłonnością oraz właściwościami bakteriobójczymi. Jeżeli zależy nam na cechach, takich jak sprężystość i wytrzymałość, zdecydujmy się na ręczniki wykonane z bawełny egipskiej. Jej przędza nie pyli, nie pilinguje się i z każdym kolejnym praniem staje się coraz bardziej miękka. Dzięki połączeniu 100% bawełny egipskiej i wysokiej gramaturze ręcznik świetnie chłonie wodę a także pozwala cieszyć się długą żywotnością.

 

ROZMIAR

Niewątpliwie ważnym parametrem podczas wyboru ręcznika jest również jego rozmiar. Małe ręczniki mają wymiary 30 cm x 50 cm . Średniej wielkości ręcznik powinien posiadać wymiary 50 cm x 90 cm lub 50 cm x 100 cm. Duże ręczniki kąpielowe mają wymiary 70 cm x 140 cm i 100 cm x 150 cm.

 

PRANIE I PIELĘGNACJA

Ręczniki łazienkowe muszą być odpowiednio pielęgnowane. Przede wszystkim najważniejsze informacje znajdują się na metce. Ręcznik tuż po zakupie należy wyprać aby pozbyć się ewentualnych zanieczyszczeń. Pierwsze pranie jest ważne aby ręcznik dobrze wchłaniał wodę. Należy również zwracać uwagę na to, aby ręczniki kąpielowe kolorowe prać tylko z takimi ręcznikami, które posiadają podobne zabarwienie. Nie powinno się łączyć także różnych materiałów. Jeśli chodzi o temperaturę wody, to powinna ona wynosić nie więcej niż 40-60 stopni. Im gorętsza woda, tym większe prawdopodobieństwo uszkodzenia struktury materiału, np. skurczenia czy wyblaknięcia. Dodatkowo wysuszone w suszarce nabierają wyjątkowej miękkości i puszystości.

BAWEŁNA EGIPSKA UZNANA JEST NA CAŁYM ŚWIECIE ZA NAJLEPSZA BAWEŁNĘ ŚWIATA .

Ręczniki wykonane z bawełny egipskiej mają doskonałe właściwości co cechuje je miękkość i dużo większa wytrzymałość od zwykłej bawełny . Bawełna egipska jest zbierana ręcznie , co gwarantuje najwyższy poziom czystości. Włókna bawełny egipskiej są dwa razy dłuższe od włókien innych rodzajów bawełny i spełniają kryterium (extra-long staple), czyli należą do grupy bawełny długowłóknistej.

Przędza wyprodukowana z bawełny egipskiej daje możliwość stworzenia tkaniny zarówno bardzo miękkiej w dotyku i jednocześnie bardzo wytrzymałej. Klimat Egiptu sprawia, że rośliny bawełny rozwijają się lepiej dzięki czemu materiał jest tak doskonały. Pranie bawełny egipskiej nie daje efektu pilling-u. Jakość tkaniny bawełnianej jest również określana na podstawie plecionych włókien.

Nasze ręczniki charakteryzują się bardzo dobrą chłonnością  oraz trwałością. Wszystkie nasze ręczniki bawełniane wykonane są w technologii ultrasoft dzięki czemu są wyjątkowo miękkie i puszyste oraz charakteryzują się doskonałą chłonnością.

RĘCZNIKI Z BAWEŁNY EGIPSKIEJ – JAK PRAĆ?

Nie ma potrzeby ustawiania wysokiej temperatury wody, ponieważ ręcznik może stracić swoje walory wizualne i użytkowe. Nie powinno używać się środków zmiękczających i płynów do płukania, ponieważ bawełna egipska jest miękka sama w sobie i z każdym praniem będzie zyskiwała na puszystości. Używanie ww. detergentów może wpłynąć na obniżenie właściwości tkaniny. Jeśli ręcznik będzie prany w taki sposób, można mieć pewność, ze posłuży przez wiele lat i zachowa swoje cenne właściwości.

 

Każdy, kto szuka wyjątkowych ręczników z bawełny egipskiej do użytku domowego, jak i na wakacje, może skomponować unikalny zestaw, wybierając nasze produkty. Małe, większe i duże ręczniki z naturalnej bawełny, niezwykle chłonnej, delikatnej i puszystej, która nabiera jeszcze więcej miękkości po każdym praniu. Dodatkowo wykonanie ręczników w technologii Ultra Soft i precyzyjne wykończenia oraz subtelne motywy sprawiają, ze każdy z nich jest wyjątkowy i używa się go zawsze z wielka przyjemnością.

Zapraszamy do zakupu ręczników z bawełny egipskiej .

Aktywne filtry