SYPIALNIA

Prześcieradło to bardzo ważny element bielizny sypialnianej, dlatego jego wybór musi być poprzedzony solidnym przeglądem sklepowych półek i katalogów. Podjęcie decyzji utrudnia dostępność wielu rożnych wzorów, faktur i kolorów. Jedne są grubsze, drugie delikatne, a jeszcze inne mają praktyczną gumkę. Każde z nich ma swoich zwolenników i przeciwników, dlatego nie można powiedzieć, że właśnie takie prześcieradło frotte jest najlepszym z możliwych wyborów.

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów przy zakupach, aby produkt był w pełni praktyczny i do tego estetyczny. Połączenie tych dwóch elementów w jedną całość daje pełen komfort użytkowania – funkcjonalności i wygody.

Po drugie liczy się odpowiedni materiał. Większość prześcieradeł wykonanych jest z czystej bawełny, z kory, tkaniny frotte czy jerseyu. Oprócz tego zapewniają doskonały komfort termiczny. Odpowiednia higiena snu i ochrona materaca możliwa jest tylko wtedy, gdy mamy dobrej jakości prześcieradło frotte. Przepuszczalność powietrza to podstawa, aby zachować komfort termiczny, zarówno latem jak i zimą. Nic tak nie irytuje, jak ciągłe pocenie się, czy tez marznięcie, dlatego wybór dobrej jakości prześcieradła to bardzo ważne zadanie dla każdego

Aktywne filtry