KUCHNIA Ściereczki Bambusowe

KUCHNIA  Ściereczki Bambusowe

KUCHNIA

NOWE ŚCIERECZKI WYKONANEJ Z BAWEŁNY EGIPSKIEJ to połączenie najwyższej jakości surowców oraz unikalnej technologii Ultrasoft , dzięki którym ściereczki Zwoltex posiadają najlepsze walory użytkowe jak chłonność i miękkość . Wysoka gramatura (240g) zapewnia ściereczkom zwiększoną absorbcję oraz wysoki komfort podczas codziennej eksploatacji.

Różnorodne piękne wzornictwo, nowoczesna kolorystyka i nietuzinkowe sploty tkackie doskonale ozdobią kuchenne wnętrza i wkomponują się w każdy styl

Minęły już czasy, kiedy dbanie o czystość domu stanowiło nieprzyjemny obowiązek i wiązało się z wielogodzinnym trudem. Ściereczki Bambusowe zostały stworzone z myślą o nowoczesnej i aktywnej pani domu, która ceni swój czas, a także dba o środowisko naturalne.

Zabiegane i zapracowane, dzielące czas między karierą zawodową a obowiązki domowe szukamy rozwiązań maksymalnie efektywnych i oszczędzających czas. Z pomocą idą nam naukowcy tworząc materiały o coraz to nowych i niepowtarzalnych właściwościach. Tym razem sięgnęli po ... bambus!

 

Włókna bambusa stanowią bazę nowego typu materiałów tekstylnych przyjaznych dla środowiska. To właśnie z nich produkowane są ściereczki bambusowe. Ten innowacyjny wyrób znakomicie sprawdza się w każdej wymagającej czystości sytuacji.

 

Podczas przygotowywania posiłków powstaje najwięcej zabrudzeń i nieczystości. Plamy, zacieki, okruchy, resztki pożywienia - to wszystko trzeba szybko usunąć. Wszędzie tam, gdzie coś się wyleje, wykipi lub zabrudzi z pomocą przyjdą ściereczki bambusowe. Ściereczki te wykonane z włókna bambusowego są 4 razy bardziej chłonne niż bawełna. Doskonale pochłaniają wilgoć, równie łatwo ją odparowują. Dzięki swojej wyjątkowej miękkości nadają się do czyszczenia każdego rodzaju powierzchni.

NOWE ŚCIERECZKI BAMBUSOWE  to najwyższej jakości surowce przędza bambusowa(wiskoza) oraz bawełna egipska, które w połączeniu z technologią Ultrasoft zapewniają ściereczkom Zwoltex najlepsze walory użytkowe jak chłonność, miękkość i szlachetny doskonały chwyt.

Różnorodne piękne wzornictwo, nowoczesna kolorystyka inietuzinkowe sploty tkackie doskonale ozdobią kuchenne wnętrza i wkomponują się w każdy styl.

Zostaw odpowiedź