Promocje

RĘCZNIKI Z BAWEŁNY EGIPSKIEJ  Jest 79 produktów.

Bawełna egipska uznana jest na całym świecie za najlepsza bawełnę świata .

Ręczniki wykonane z bawełny egipskiej mają doskonałe właściwości co cechuje je miękkość i dużo większa wytrzymałość od zwykłej bawełny . Bawełna egipska jest zbierana ręcznie , co gwarantuje najwyższy poziom czystości. Włókna bawełny egipskiej są dwa razy dłuższe od włóki...

Bawełna egipska uznana jest na całym świecie za najlepsza bawełnę świata .

Ręczniki wykonane z bawełny egipskiej mają doskonałe właściwości co cechuje je miękkość i dużo większa wytrzymałość od zwykłej bawełny . Bawełna egipska jest zbierana ręcznie , co gwarantuje najwyższy poziom czystości. Włókna bawełny egipskiej są dwa razy dłuższe od włókien innych rodzajów bawełny i spełniają kryterium (extra-long staple), czyli należą do grupy bawełny długowłóknistej.

Przędza wyprodukowana z bawełny egipskiej daje możliwość stworzenia tkaniny zarówno bardzo miękkiej w dotyku i jednocześnie bardzo wytrzymałej. Klimat Egiptu sprawia, że rośliny bawełny rozwijają się lepiej dzięki czemu materiał jest tak doskonały. Pranie bawełny egipskiej nie daje efektu pilling-u. Jakość tkaniny bawełnianej jest również określana na podstawie plecionych włókien.

Nasze ręczniki charakteryzują się bardzo dobrą chłonnością  oraz trwałością. Wszystkie nasze ręczniki bawełniane wykonane są w technologii ultrasoft dzięki czemu są wyjątkowo miękkie i puszyste oraz charakteryzują się doskonałą chłonnością.

Ręczniki z bawełny egipskiej – jak prać?

Nie ma potrzeby ustawiania wysokiej temperatury wody, ponieważ ręcznik może stracić swoje walory wizualne i użytkowe. Nie powinno używać się środków zmiękczających i płynów do płukania, ponieważ bawełna egipska jest miękka sama w sobie i z każdym praniem będzie zyskiwała na puszystości. Używanie ww. detergentów może wpłynąć na obniżenie właściwości tkaniny. Jeśli ręcznik będzie prany w taki sposób, można mieć pewność, ze posłuży przez wiele lat i zachowa swoje cenne właściwości.

 

Każdy, kto szuka wyjątkowych ręczników z bawełny egipskiej do użytku domowego, jak i na wakacje, może skomponować unikalny zestaw, wybierając nasze produkty. Małe, większe i duże ręczniki z naturalnej bawełny, niezwykle chłonnej, delikatnej i puszystej, która nabiera jeszcze więcej miękkości po każdym praniu. Dodatkowo wykonanie ręczników w technologii Ultra Soft i precyzyjne wykończenia oraz subtelne motywy sprawiają, ze każdy z nich jest wyjątkowy i używa się go zawsze z wielka przyjemnością.

Zapraszamy do zakupu ręczników z bawełny egipskiej .

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 79 elementów